Luxury Apartments znajduje się w samym sercu Zakopanego, co jest gwarancją bardzo dobrego dostępu do wielu atrakcji turystycznych i nie tylko oraz do punktów usługowych i użyteczności publicznej.

  • komunikacja PKP/PKS
  • kawiarnie
  • karczmy
  • restauracje
  • drink bary
  • sklepy spożywcze
  • bankomaty
  • postoje TAXI

Świetna lokalizacja na rogu ulic Goszczyńskiego i Sabały umożliwi Państwu korzystanie z uroków centrum. W kilka minut spacerem można dojść na Krupówki. Góry swoim pięknem i tajemniczością przyciągają nie tylko miłośników śnieżnego szaleństwa, dla których bliskość stoków narciarskich jest istotna. 5 minut pieszo znajduje się Stok Narciarki Gigant. W bliskiej odległości jest również Wyciąg Narciarski pod Krokwią, Nosal, stacja narciarska Szymoszkowa, dolna stacja kolei Gubałówka oraz wiele innych.

Sympatycy rozrywek innych niż szusowanie po stoku znajdą dla siebie w bliskim sąsiedztwie wiele ciekawych atrakcji. Miłośnicy mocnych wrażeń dadzą upust swoim emocjom w Bungee Jumping, Paintball, GuGu Park Linowy, Zimowy Park Rozrywki Snowlandia oraz Aqua Park Zakopane.

Na zwolenników bardziej spokojnych upodobań, lubiących bliskość natury, wędrówki górskie oraz intelektualne doznania czeka w bliskiej odległości Dolina Białego, Dolina Strążyska, Dolina Bystrej, Wodospad Spadowiec, Wielka Krokiew, Średnia Krokiew, Tama pod Nosalem, Galeria Sztuki XX wieku ( filia Muzeum Tatrzańskiego ), Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego. Bardzo blisko jest do Kuźnic gdzie znajduje się stacja kolejki na Kasprowy Wierch. Słynna Gubałówka oferuje przepiękną panoramę na Zakopane oraz wiele innych atrakcji.

Czekają na Państwa również niesamowite szlaki turystyczne, które zachwycają swoim urokiem i różnorodnością przyrody. Najpiękniejsze tatrzańskie szlaki znajdują się na całym paśmie górskim i obejmują rejony: w Tatrach Wysokich: okolice Doliny Pięciu Stawów, Morskiego Oka, Hali Gąsienicowej, Orlej Perci a także wysoko położonych regli tatrzańskich natomiast w Tatrach Zachodnich: okolic Giewontu oraz Czerwonych Wierchów, dolin zakopiańskich, Doliny Kościeliskiej i Doliny Chochołowskiej.

Amatorzy regionalnej kuchni, dla których podniebienie jest wyznacznikiem dobrego smaku i gustu będą mogli rozkoszować się potrawami w iście góralskim stylu. Karczma Nosal, Restauracja Regionalna Nosalowy Dwór, Karczma Bąkowo Zohylina Wyźnio to jedne z licznych miejsc w okolicy, które zapewnią Państwu niesamowite wrażenia kulinarne. Restauracja Watra znajdująca się w bliskiej odległości od apartamentu Luxury Apartments ugości Państwa nie tylko wyśmienitą kuchnią, ale również zapewni rozrywkę w formie wieczornych dancingów i comiesięcznych koncertów znanych polskich artystów. Oprócz tego w każdy czwartek będą Państwo mieli okazję posłuchać koncertu Zespołu ”Baciary”.

Oferujemy Państwu lokalizację, która zapewnia doskonałą komunikację do każdej części Tatr. Dostępne busy kursują nie tylko do Morskiego Oka, ale również w inne rejony Zakopanego.